Strefa partnera

Dokumenty

 • Funkcjonalno-techniczny

  Opisy sytemu URVE

  Dokument zawiera wszystko co może się przydać przy tworzeniu oferty oraz wielu innych dokumentów. Format DOCX(Word). UWAGA: na akapity w kolorze czerwonym, należy je usunąć przed wysłaniem do klienta.

  Pobierz
 • Warunki udzielania licencji

  Dokument zawiera wszystko to co może się przydać przy tworzeniu wielu innych dokumentów. Format DOCX(Word).

  Pobierz

Ulotki


Karty katalogowe

Instalacja URVE

 • Krok 1: URVE SERVER

  Zainstaluj serwer URVE

  Instalator serwera URVE zainstaluje i skonfiguruje go całkowicie automatycznie. Po instalacji będziesz miał od razu playlistę w WebManagerze dostępną z poziomu przeglądarki WWW, w sekcji Playery będziesz mógł wygenerować instalator URVE Playera.

  Pobierz URVE ServerWersja stabilna
 • Krok 2: URVE PLAYER

  Zainstaluj player URVE

  Instalator playera możesz wygenerować i pobrać w WebManagerze na zainstalowanym serwerze URVE. Playery -> Pobierz instalator -> Generuj / Pobierz. Player zawiera domyślną konfigurację serwera, na którym był generowany.

  Pobierz URVE Player dla AndroidaWersja stabilna
 • Krok 3: PRZETESTOWANIE

  Sprawdź czy działa publikowanie

  Dodaj jakiś plik do playlisty WebManagera (domyślnie nazywa się Playlist) lub playlisty w Managerze (w tym przypadku domyślnie przypisaną do pełnego ekrany jest Playlista1) i kliknij Publikuj (zawsze w lewym górnym rogu). Na ekranie playera po chwili powinien pojawić się ten plik

  Zobacz film instruktażowyYouTube
  Więcej filmów instruktażowychYouTube


Wdrożenia

InstrukcjeDokumentacje

 • Wygaszacz Ekranu

  Instalacja

  Wygaszacz Ekranu


  W celu zainstalowania wygaszacza automatycznie należy uruchomić instalator z parametrami /silent /server=”http://192.168.1.91:81/MyScreens/”


  Pobierz
 • URVEBoard

  Flash

  URVEBoard


  Obrazy dla URVEBoarda. Paczka zawiera driver Rockchipa, pliki konfigurujące sflashowanego URVEBoarda oraz narzędzie do flashowania. Za pomocą tych obrazów można przygotować URVEBoarda do pracy w natywnych rodzielczościach 1280×800 oraz 1920×1080.


  URVEBoard Flash Tools